Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.05.2021 № 434 «Про впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з па

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.05.2021 № 434 «Про впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, затвердження технічних вимог та завдання, Положення про систему та проведення конкурсу»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.05.2021 № 434 «Про впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, затвердження технічних вимог та завдання, Положення про систему та проведення конкурсу».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: здійснення контролю за оплатою вартості послуг з паркування на території міста Хмельницького.

Затвердження єдиного порядку проведення конкурсу з реалізації права на впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати проїзду послуг з паркування.

Створення додаткових умов під час здійснення оплати за послуги паркування на території міста Хмельницького.

Строк виконання заходів з відстеження: з 21.06.2022 року по 01.07.2022 року.

Тип відстеження: повторне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані, що наявні в управлінні транспорту та зв’язку.

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) запровадження для населення засобів оплати вартості послуг з паркування у місті Хмельницькому.

2) зменшення кількості автомобілів, що займали місця безоплатно та використовували паркувальні місця для відстою легкових автомобілів.

3) рівні умови конкурентного середовища для всіх учасників конкурсу з реалізації права на впровадження на території міста Хмельницького АСКОП.

4) розбудова транспортної інфраструктури.

Кількісні показники:

Кількісні показники

2021 рік

Кількість облаштованих платних майданчиків для паркування

2

Зменшення кількості автомобілів, які використовують паркувальні місця для відстою легкових автомобілів на

25%

Загально кількість встановлених паркоматів на території міста Хмельницького

6

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: прийняття регуляторного акта дозволило затвердити:

- технічні вимоги та завдання до автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування у місті Хмельницькому;

- Положення про автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг з паркування у місті Хмельницькому;

- Порядок проведення конкурсу з реалізації права на впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування;

- склад конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсу з реалізації права на впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування;

- типову форму договору з реалізації права на впровадження на території міста Хмельницького автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування.

 

З повагою

в.о. начальника управління                                                                      Сергій ШЕПУРЕВ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!