Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.06.2021 № 543 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на тер

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.06.2021 № 543 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 року № 607 із внесеними змінами»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.06.2021 № 543 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 року         № 607 із внесеними змінами».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: Встановлення прав і обов’язків для пасажирів та перевізників всіх форм власності, їх взаємовідносини.

Запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Покращення якості надання послуг з перевезення пасажирів автомобільними перевізниками міста.

Строк виконання заходів з відстеження: з 21.06.2022 року по 01.07.2022 року.

Тип відстеження: повторне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані, що наявні в управлінні транспорту та зв’язку.

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) створення передумов до залучення на роботи на маршрутах більш комфортабельних транспортних засобів;

2) запровадження моніторингу за пересуванням автобусів у реальному часі;

3) підняття на новий рівень договірних відносин між Організатором та перевізником; Збільшення відповідальності перевізника за порушення умов договору. Як наслідок, можливість прийняття рішення про його дострокове розірвання за ініціативи Організатора.

4) дотримання конкурентного середовища під час проведення конкурсу.

Кількісні показники:

Кількісні показники

2021 рік

Кількість скарг та зауважень по роботі перевізників

80

Кількість перевезених пасажирів (в т.ч. пільгових категорій)

45 млн.

пасажирів

Кількість складених документів по притягненню перевізників до відповідальності

3

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: прийняття регуляторного акта дозволило провести конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування (на приміських маршрутах) відповідно до вимог чинного законодавства, укласти з переможцями відповідні договори про організацію перевезення пасажирів та забезпечити стабільну роботу транспортної галузі в цілому.

 

З повагою

в.о. начальника управління                                                                      Сергій ШЕПУРЕВ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!