Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2017 р. № 149 “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.02.2017 року № 149 “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування”

 

 

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.02.2017 року № 149 “Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування”.

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: реалізація повноважень, що надані законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про автомобільний транспорт», забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті, створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання рухомого складу та приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги.

Строк виконання заходів з відстеження: з 23.02.2017 року по 23.02.2018 року.

Тип відстеження: повторне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: даними та показниками, на основі яких здійснено відстеження результативності регуляторного акту, є результати аналізу роботи громадського транспорту загального користування (тролейбус/автобус).

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) збільшення надходжень від сплати суб’єктами господарювання обов’язкових податків та платежів;

2) покращення рівня транспортного обслуговування шляхом забезпечення високої регулярності руху та забезпечення належного технічного стану рухомого складу;

3) покращення фінансово-господарського стану суб’єктів господарювання

4) придбання більш сучасного рухомого складу, проведення їх ремонтів та технічного обслуговування.

5) стабільна робота транспортної галузі.

Кількісні показники:

з/п

Показники результативності акту

(23 лютого 2017 року – 23 лютого 2018 року)

1.

Підвищення якості надання транспортних послуг – забезпечення регулярності руху транспорту на маршрутах на рівні 95-96 %.

2.

Зростання можливості оновлення рухомого складу.

3.

Покращення показників безпеки руху автотранспорту на маршрутах, шляхом проведення якісного ремонту рухомого складу за рахунок придбання запасних частин, що відповідають стандартам.

4.

Зменшення кількості повернень рухомого складу з маршрутів по технічним причинам на 10%.

5.

Покращення естетичного вигляду рухомого складу.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: у зв’язку з підвищенням вартості палива та інших витратних матеріалів, прийняття регуляторного акта сприяло встановленню тарифів у часткову відповідність до економічно обґрунтованих витрат перевізників, і як наслідок, забезпечило належне, ефективне транспортне обслуговування мешканців міста Хмельницького.

Примітка*: Станом на сьогоднішній день, вказане рішення оскаржується у Хмельницькому міськрайонному суді.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!