Звіт про повторне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.05.2021 року № 489 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.07.2018 № 518 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмел

Звіт про повторне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.05.2021 року № 489 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.07.2018 № 518 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому (нова редакція)»

Вид і назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.05.2021 року № 489 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.07.2018 № 518 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому (нова редакція)».

Назва виконавців заходів відстеження: управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: визначення чіткого роз'яснення щодо порядку розміщення зовнішньої реклами на території Хмельницької міської територіальної громади.

Строк виконання заходів з відстеження: 30.06.2022-11.07.2022 рік

Тип відстеження - повторний

Методи  одержання результатів відстеження:  статистичний.

Дані та припущення, на основі яких відстежувались результативність, способи одержання даних: аналіз даних відділу цивільної та промислової забудови управління архітектури та містобудування, управління адміністративних послуг.          

Кількісні і якісні показники: якісними значеннями показників, що досліджували, є створення єдиного механізму регулювання відносин між органами місцевого самоврядування, які надають послугу видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами,  та суб’єктами підприємницької діяльності, які отримують дану послугу.

Кількісні значення показників наступні:

                                  Період                      

                                 Показник

 

2021 рік

Кількість заяв на розміщення зовнішньої реклами

226

Кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами

46

Кількість укладених договорів про надання у користування місць для розміщення рекламного засобу

14

Надходження коштів до цільового фонду Хмельницької міської ради за розміщення зовнішньої реклами (грн)

4 293927,60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: даний регуляторний акт досяг своєї мети щодо посилення контролю за виконанням вимог чинного законодавства та забезпечив стабільне надходження до міського бюджету коштів за розміщення зовнішньої реклами. Даний регуляторний акт дозволяє уточнити кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами. Водночас завдяки впровадженню регуляторного акту прослідковуються стабільні надходження до цільового фонду Хмельницької міської ради.

 

 

В.о. начальника управління                                                                                  Максим ДРУЖИНІН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!