Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 “Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького”

Звіт

про відстеження результативності регуляторного акту рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 “Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 “Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького”.

Дата прийняття: 20.07.2016.

Номер документа: № 62.

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта: приведення Порядку до вимог чинного законодавства України, розширення способів повідомлення замовників об'єктів будівництв про обов'язок пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту; визначення переліку документів необхідних для прийняття рішення про надання згоди замовнику об'єкта будівництва на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності); посилення контролю щодо укладання договору про пайову участь шляхом покладення на МКП “Хмельницьводоканал” обов'язку витребовувати, під час видачі технічних умов, копію договору про пайову участь; посилення контролю щодо встановлення замовників об'єктів будівництва, які зобов'язані укласти договір про пайову участь, під час прийняття рішень про продовження строків дії договорів оренди земельних ділянок.

Строк виконання заходів з відстеження: 01.09.2017-30.09.2017.

Тип відстеження: повторне відстеження.

Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалась результативність: результативність регуляторного акту відстежувалась на основі інформації про укладені договори про пайову участь, яка наявна в управлінні капітального будівництва та прийнятих рішень Хмельницькою міською радою про надання згоди замовникам об'єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності).

Кількісні та якісні значення показників наступні:

Показник

2014 рік

2015 рік

2016 рік

1.

Кількість укладених договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

60

147

345

2.

Кількість прийнятих рішень Хмельницькою міською радою про надання згоди замовникам об'єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності)

1

5

8

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт вніс зміни до Порядку участі замовників у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького, зокрема, передбачив, перелік документів, необхідних для прийняття рішення про надання згоди замовнику об'єкта будівництва на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж /об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності), розширено способи повідомлення замовників об'єктів будівництв про обов'язок укладання договорів про пайову участь. Також, зобов'язано комунальні установи, підприємства та організації перевіряти інформацію щодо укладеного замовником об'єкта будівництва договору про пайову участь.

Висновок: обстежуваний регуляторний акт досяг своєї мети щодо  стимулювання ефективної діяльності забудовників в сфері містобудування, обов'язку щодо укладання договору та сплати коштів пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького та забезпечив дотримання норм ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста замовником об'єкта будівництва інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури.

Начальник управління

капітального будівництва                                                                                                                Т. Поліщук

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!