Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сорок дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015 № 37 “Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

Звіт

про відстеження результативності регуляторного акту рішення сорок дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015 № 37 “Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького”

 

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення сорок дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015 № 37 “Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького”.

Дата прийняття: 08.04.2015.

Номер документа: рішення Хмельницької міської ради від 08.04.2015 № 37 .

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта:  приведення Порядку до вимог чинного законодавства України, здійснення моніторингу щодо відомостей, включених до єдиного реєстру дозвільних документів, які формуються Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та визначення забудовників, які зобов'язанні укласти договори пайової участі.

Строк виконання заходів з відстеження : з 1  по 11 червня 2019 року.

Тип відстеження: періодичне відстеження результативності рішення сорок дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015 № 37 “Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького”.

Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалась результативність: результативність регуляторного акту відстежувалась на основі інформації про укладені договори про пайову участь, яка наявна в управлінні капітального будівництва та інформації поданої фінансовим управлінням щодо надходження коштів пайової участі.

 

Кількісні та якісні значення показників наступні:

Показник

I півріччя

2016

I півріччя

2017

I півріччя

2018

1.

Кількість укладених договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

153

 

154

 

120

2.

Загальна сума  укладених договорів про пайову участь (грн.)

32 593 345,00

31 496 606,00

16 089 277,00

3.

Загальна сума надходження коштів пайової участі до міського бюджету від забудовників (грн.)

7 936 672,01

12 716 208,06

6 526 833,89

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт визначив повноваження управління капітального будівництва щодо здійснення постійного моніторингу відомостей, включених до єдиного реєстру дозвільних документів, які формуються Державною архітектурно-будівельною інспекцією України. Визначив порядок проведення розрахунку пайової участі на підставі встановлених міською радою нормативів для одиниці створеної потужності. Встановлено порядок розв'язання спорів пов'язаних з укладанням договору про пайову участь.

Висновок: Обстежуваний регуляторний акт досяг своєї мети щодо  стимулювання ефективної діяльності забудовників в сфері містобудування. Так, через удосконалення механізму моніторингу та доведення до відома замовників будівництва щодо зобов'язання сплати пайової участі на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, дає можливість наповнити бюджет розвитку міста.

 

Начальник управління

капітального будівництва                                                                                                                Т. Поліщук

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!