Відбулось громадське обговорення проектів регуляторних актів у сфері торгівлі

Відбулось відкрите обговорення проектів рішень Хмельницької міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради від 21.09.2016 №55, від 22.03.2017 №30», «Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому», «Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах м. Хмельницького» за участі представників структурних підрозділів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, громадських організацій «Я-Хмельничанин», «Сучасна Україна», фізичних осіб-підприємців, ХОО Всеукраїнської профспілки працівників, підприємців торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

Найбільш активно обговорювався проект рішення міської ради про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому, а саме: вимоги щодо об’ємно-просторового вирішення майданчиків та заборони використання звукопідсилювальної апаратури на них.

Підприємців та активістів турбує також проблема збереження існуючих торгових місць в парку, адже проектом рішення «Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах м. Хмельницького» передбачено, що право на розміщення тимчасових споруд в парках набуватиметься через систему електронних торгів «Прозоро».

Підприємцям запропоновано надати свої пропозиції в письмовому або електронному вигляді до 12.12.2018 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!