Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. №28

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№41 від 09.11.2011 р.

 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. №28

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законами України “Про оренду землі” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни:

1.1. до п. 1.1. рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. №28 “Про внесення змін та доповнень до рішення 14-ої сесії міської ради від 07.11.2007 р. №28 "Про впорядкування орендної плати за землю", доповнивши п.1.1. наступні словами: “за виключенням тих, хто сплачує орендну плату по передніх договорах оренди”;

1.2. п.2 додатку доповнити абзацом наступного змісту: "-площадки, та різного виду майданчики, які не передбачені цим рішенням".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!