Новини

До 21 липня триває прийом заявок від дизайнерів у рамках проекту «Мо/Дні»

Вдруге у Хмельницькому реалізують Проект «Мо/Дні» — платформи, що просуває та розвиває модну індустрію через розвиток легкої промисловості.

Минулого року в Хмельницькому вперше відбувся fashion-показ брендів місцевих виробників в рамках проекту. Тоді хмельничани побачили колекції дитячого та дорослого одягу місцевого виробництва.
Цьогоріч це мікропроект ГО «Ріст Інновацій» —«Мо/Дні: Відкриття», який отримав підтримку завдяки програмі «Громадські ініціативи».

5 липня стартував прийом заявок на участь у конкурсному відборі дизайнерських робіт. Триватиме він до 21 липня. В результаті конкурсного відбору п`ять кращих колекцій буде представлено на фінальному показі «Мо/Дні» 17 серпня. На самому показі буде визначено трьох переможців.
Для участі у Проекті потрібно надіслати на електронну адресу [email protected] фото (по можливості ескізи) колекції, яка складається з 5-10 моделей, назву колекції та коротке резюме.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!