Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо присвоєння скверу, що розташований на перехресті вулиць Бандери та Зарічанської, назви «Сквер імені Степана Бандери»

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 30 травня до 30 липня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо присвоєння скверу, що розташований на перехресті вулиць Бандери та Зарічанської, назви «Сквер імені Степана Бандери».

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 30 травня 2019 року.

Пропозиція обґрунтована необхідністю найменування новоствореного скверу та доцільністю вшанування пам’яті Степана Бандери – видатного борця за незалежну українську державу.

Участь у обговоренні взяли 55 осіб.

З них: 4 учасника проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

51 учасник надіслали пропозиції електронною поштою.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо присвоєння скверу, що розташований на перехресті вулиць Бандери та Зарічанської, назви «Сквер імені Степана Бандери».

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!