Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Декабристів на вулицю Левка Лук᾽яненка

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 4 червня до 4 серпня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Декабристів у місті Хмельницькому на вулицю Левка Лук᾽яненка.

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 30 травня 2019 року.

Пропозиція обґрунтована доцільністю вшанування пам’яті Героя України Левка Лук’яненка – видатного борця за незалежну українську державу.

Участь у обговоренні взяли 55 осіб.

З них: 4 учасники проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

51 учасник надіслали пропозиції електронною поштою.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні, додається.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Декабристів у місті Хмельницькому на вулицю Левка Лук᾽яненка.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!