Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Жванецької на вулицю Дмитра Іваха

Організатор громадського обговорення: управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 5 червня до 5 серпня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Жванецької у місті Хмельницькому на вулицю Дмитра Іваха.

Пропозиція внесена Хмельницьким міським головою Симчишиним Олександром Сергійовичем.

Пропозиція обґрунтована доцільністю вшанування пам’яті хмельничанина Іваха Дмитра Анатолійовича – старшого лейтенанта, командира 1-ї аеромобільно-десантної роти 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, який, захищаючи незалежність України, героїчно загинув 18 січня 2015 року під час боїв біля Донецького аеропорту.

Участь у обговоренні взяли 53 особи.

З них: 2 учасники проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

51 учасник надіслали пропозиції електронною поштою.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні, додається.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Жванецької у місті Хмельницькому на вулицю Дмитра Іваха.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!