Новини

Сьогодні стартував фотоконкурс «Хмельницький крізь об’єктив»

Традиційно до Дня міста міська рада проводить конкурс «Хмельницький крізь об’єктив», де кожен бажаючий може представити на розгляд журі свої фотороботи. Участі можуть брати як професійні фотографи, так і аматори, незалежно від місця проживання та віку. Термін подачі робіт з 1 серпня до 15 вересня цього року. Детальніше із умовами проведення конкурсу модна ознайомитися за посиланням.

Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій у вигляді електронних файлів в кожній номінації, всього не більше 10 фотографій. Фотографії подаються в електронній формі на електронну адресу [email protected] з поміткою на фотоконкурс. До фотографій в електронному вигляді додається лист-заявка (додаток до Положення).

Організатори пропонують учасникам наступні номінації: «Хмельницький репортер», «Ми – єдина Україна», «Приз міського голови та «Приз глядацьких симпатій». Для дітей віком до 17 років буде окрема номінація «Мій Хмельницький».

Роботи переможців будуть експонуватися на виставці у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Окрім робіт, які визначить журі відвідувачі виставки зможуть проголосувати за кращу роботу, на їх думку, і автор отримає «Приз глядацьких симпатій».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі присвяченому Хмельницькому.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!