Новини

Ще одну міжквартальну дорогу побудовано

Завершується будівництво нового внутрішньоквартального проїзду з пішохідними доріжками, парковкою, сучасним зовнішнім освітленням, зливовою каналізацією та газонами. Новий об’єкт з’єднає вулицю Залізняка і двори на Панаса Мирного, 26/3 та Лісогринівецькій, 16/2, що у мікрорайоні Озерна.

Довжина об’єкту становить 184 м, ширина проїздної частини становить 6 м, площа тротуарів 736 м. кв. Загальна площа дорожнього покриття становить 1630 м. кв. і вимощена фігурними елементами мощенння, що забезпечить довготривале використання. Загалом вартість робіт становить 3 млн. 362 тис. грн. Також облаштовано два пішохідних переходи, які враховують особливості переміщення маломобільних груп населення.

Нова дорога пролягає біля садочка №9 «Кобзарик». І батькам, і дітям буде зручно добиратися до дошкільного закладу. Облаштована парковка дозволить ставити автомобілі так, щоб вони не заважали іншим.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!