Рішення міської ради

Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2020 рік

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№2 від 06.02.2020 р.

 

Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2020 рік

 

Розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина, для успішної реалізації проєкту «Реконструкція полігону твердих побутових відходів, з метою запобігання виникнення надзвичайної екологічної ситуації за адресою м.Хмельницький, вул.Проспект Миру,7», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.78 Бюджетного  кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 5 до рішення 35-ї сесії міської ради від 11.12.2019 року №6 «Про бюджет міста Хмельницького на 2020 рік» по головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради:

1.1. зменшити призначення ХКП «Спецкомунтранс» (Оцінка впливу на довкілля по об’єкту переробки відходів (ОВД)) по КПКВК МБ 1217670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 538 650 гривень;

1.2. збільшити призначення ХКП «Спецкомунтранс» (Придбання земельної ділянки для розширення меж полігону твердих побутових відходів м.Хмельницького) по КПКВК МБ 1217670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 538 650 гривень.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!