План дій «Зелене місто»

 

У 2019 році місто Хмельницький доєдналося до програми «Зелені міста», ставши четвертим українським та тридцять другим у світі учасником програми.

План дій «Зелене місто»  — це документ, у якому проаналізовано та прописано заходи, завдяки яким можна поліпшити загальну екологічну ситуацію, муніципальну інфраструктуру, створити комфортні умови для жителів міста.

Над розробкою Плану дій у Хмельницькому працює британська компанія WS Atkins International Ltd, яка понад 80 років займається консультуванням з проектування, будівництва та інжинірингу у партнерстві з «Білфінгер Тебодін Україна».

Офіс реалізації проєкту «Розумне Довкілля. Хмельницький» координує роботу над Планом дій «Зелене місто». Розробка Плану здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

Більше про проект Зелені міста від Європейського банку реконструкції та розвитку тут

 

План дій "Зелене місто"

Екологічні виклики міста Хмельницького: поточний стан довкілля та пріоритетні напрями, що потребують дій для розбудови «Зеленого міста» 

 

Презентація результатів технічної оцінки

 

Резюме семінару консультації з зацікавленими сторонами №2

Резюме семінару. Консультація з зацікавленими сторонами №4

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!