Рішення виконавчого комітету

від 28.12.2017 року № 1003 "Про створення комісії з питань безоплатної      передачі в комунальну власність     територіальної громади міста мережі     водопостачання житлово-будівельного     кооперативу «Озерний-3»"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 28.12.2017 року № 1003

Про створення комісії з питань безоплатної      передачі в комунальну власність     територіальної громади міста мережі     водопостачання житлово-будівельного     кооперативу «Озерний-3» 

 

 

               На виконання рішення сімнадцятої сесії міської ради від 20.09.2017 № 67, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

              1. Створити комісію з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 96 м.п., яка побудована відповідно до технічних умов № 94 від 09.04.2015 поза межами земельної ділянки по вул.Озерній,6/4, загальною кошторисною вартістю 108 760 (сто вісім тисяч сімсот шістдесят) гривень, у зв'язку із будівництвом 81-квартирного житлового будинку з прибудованим кафе та вбудованими приміщеннями громадського призначення житлово-будівельного кооперативу «Озерний-3» у складі згідно з додатком.

              2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова                                                      О. Симчишин

Додаток до рішення

виконавчого комітету міської ради

від 28.12.2017 року № 1003

 

Склад

комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі водопостачання довжиною 96 м.п., яка побудована відповідно до технічних умов № 94 від 09.04.2015 поза межами земельної ділянки по вул.Озерній,6/4, загальною кошторисною вартістю 108 760 (сто вісім тисяч сімсот шістдесят) гривень, у зв'язку із будівництвом 81-квартирного житлового будинку з прибудованим кафе та вбудованими приміщеннями громадського призначення житлово-будівельного кооперативу «Озерний-3»

 

Голова комісії:

Нестерук Анатолій Макарович - заступник міського голови.

 

Заступник голови комісії:

Путін Володимир Васильович - заступник начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

 

Секретар комісії:

Пасічник Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

 

Члени комісії:

Бабій Ганна Григорівна - начальник відділу фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Хмельницької міської ради;

 

Кавун Віталій Борисович - директор Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»;

 

Квятковський Фелікс Іванович - голова житлово-будівельного кооперативу «Озерний -3»;

 

Кшемінська Валентина Степанівна - заступник начальника управління комунального майна - начальник відділу приватизації комунального майна Хмельницької міської ради;

 

Луков Олександр Васильович - начальник управління з питань екології та благоустрою міста;

 

Певнєв Олег Віталійович - депутат міської ради, голова постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста (за згодою);

 

Шаповал Олександр Іванович - начальник Хмельницького бюро технічної інвентаризації.

 

 

        Керуючий справами виконавчого комітету                                                             Ю. Сабій

 

 

Начальник управління житлово-комунального господарства                              В. Новачок

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!