Влада

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

колегії міської ради

 

18.10.2021

1. Обговорення проектів рішень, що виносяться на розгляд чергової дев’ятої сесії міської ради.

2. Про включення до порядку денного наступних питань:

2.1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» на отримання кредиту та надання дозволу комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» на укладення договорів» (за пропозицією постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища).

2.2. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м.Хмельницького на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням 42 сесії міської ради від 17.06.2020 року №8 (за пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації).

2.3. Про надання згоди на безоплатну передачу майна, придбаного за кошти місцевого бюджету, з балансу сектору освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади (за пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації).

2.4 Про внесення змін до Статуту Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 та  затвердження Статуту у новій редакції (за пропозицією постійної комісії з питань роботи охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації).

2.5. Про делегування управлінню комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради повноважень замовника (за пропозицією постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста)

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!