Рішення міської ради

Про затвердження Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018–2029 роки та Порядку відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювал

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№39 від 27.12.2017 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №61

 

Про затвердження Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018–2029 роки та Порядку відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про електроенергетику», «Про засади функціонування ринку електричної енергії України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029 роки (додаток 1).

2. Затвердити Порядок відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029 (додаток 2).

3. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та заступника міського голови В.Гончарука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Size: 203 КБ
Extension: pdf
File link
Size: 184 КБ
Extension: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!