Новини

Південний Буг продовжують зариблювати

На виконання Програми охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки, з метою відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану водойм міста, відповідно до біологічного обґрунтування за ініціативи управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради здійснено заходи з біологічної меліорації (зариблення) річки Південний Буг в межах Хмельницького водосховища.

Сьогодні у водосховище вселено 1 тонну товстолоба вагою 300-350 грамів. Мальків для зариблення надав на благодійних умовах приватний підприємець. Осінь – традиційна пора зариблення водойм, адже осінній мальок набирає потрібної ваги і найкраще пристосовується до природніх умов.

Нагадаємо, в рамках програми, в травні цього року 50 кілограмів пасти хлорели вселили у річку Південний Буг, поблизу міського пляжу. Основне завдання одноклітинної – збагатити воду киснем та попередити її цвітіння. Вперше у Хмельницькому хлорелу випробували минулоріч навесні. І це дало позитивний результат. Як показали лабораторні дослідження — якість води поліпшилася.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!