Новини

На засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули 57 питань порядку денного

«Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Розглянули 57 питань порядку денного.

У розширеному форматі розглядалося традиційне для кінця весни питання про підсумки осінньо-зимового періоду 2022-2023. Без сумніву, це був найскладніший сезон. Ми проаналізували моменти, на які потрібно робити акцент, готуючись до нового сезону, визначили плани, графіки, завдання. Підготовка до наступного осінньо-зимового періоду вже розпочалася.

Внесли зміни до низки Програм, пов’язані із підтримкою військових частин та силових структур,. і за їх наслідком внесли зміни до бюджету. Загалом передбачили понад 15 млн грн і розприділили близько 37 млн грн, які були зарезервовані. Загалом на підтримку військових цього року ми виділили вже напряму 152 млн грн. А разом з видатками на підтримку військових та їх родин, які фінансуються через інші програми та пільги, сума складає 292 млн грн!!!

Передбачили:

- 6 млн грн на підтримку домогосподарств, що постраждали від попередньої терористичної атаки;

- 4,7 млн грн на ремонт навчальних закладів, в тому числі й тих, що постраждали від вибухів;

- понад 3 млн грн на забезпечення перевезення поранених військових до медичних закладів; довиділили кошти, які виплачуємо родинам загиблих на поховання;

- понад 2 млн грн профінансуємо на проєкти-переможці «Громадських ініціатив» за 2022 рік;

- майже 3 млн грн передбачили на поповнення матеріального резерву, який майже вичерпався після ліквідації наслідків останньої терористичної атаки.

Додали 5 млн грн до програми «Родини Героїв». Тепер її загальний обсяг на 3 роки складає понад 144 млн грн.

Виділили одноразову матеріальну допомогу, в тому числі і для тих, хто постраждав від терористичної атаки – 107 осіб на суму майже 600 тис.грн.

Передали гуманітарну допомогу від закордонних партнерів для потреб медичних, соціальних закладів тощо.

Працюємо далі…

Тримаймо стрій!» - написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!