Рішення міської ради

Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№17 від 04.12.2015 р.

 

Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету

 

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. N268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994р. №414 «Про види, розмір і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету наступні надбавки та доплати:

1.1. доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від присвоєного рангу;

1.2. надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки;

1.3. надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці в разі наявності допуску та доступу до державної таємниці в розмірі залежно від ступеня секретності.

2. Встановити міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.

3. Здійснювати преміювання міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату. Надати право міському голові зменшувати розмір премії секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в разі погіршення якості їх роботи.

4. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

5. Встановити, що всі зазначені виплати здійснюються в межах встановленого фонду оплати праці на підставі розпоряджень міського голови. В разі недостатності коштів на оплату праці надати право міському голові зменшувати або призупиняти виплати, передбачені пунктами 2-4 цього рішення.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!