Новини

У Хмельницькому встановлено перші два підземні контейнери для сміття

Замість двох звичайних сміттєвих майданчиків на вул. Гагаріна, 18, що навпроти обласної філармонії, та вул. Соборній, 42, встановлено перші два підземні контейнери. Окремо на майданчику знаходиться контейнер для ПЕТ-пляшки.

«До кінця року будуть встановлені ще два аналогічні підземні контейнери. Наразі обираємо місця.  – зазначає міський голова Олександр Симчишин. –  Наступного року ми продовжимо практику облаштування підземних смітників. Найперше в центральній частині міста. Саме підземні контейнери не шкодять естетиці вулиць своїм виглядом, не смердять і не порушують санітарних норм».

Слід зазначити, що в Україні лише у трьох містах є підземні контейнери, проте саме такої технології – перші, її запозичили у Португалії. Один такий підземний контейнер має місткість 3 кубометри, фактично, замінює три "євроконтейнери". Для вивантаження і вивезення використовується універсальний сміттєвоз, який може працювати з підземними контейнерами та вивантажувати вже звичні "євроконтейнери". Найближчим часом сміттєві майданчики будуть обладнані камерами відеоспостереження.

Чисте місто – турбота кожного! Пам’ятаймо про це!  

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!