Рішення міської ради

Про припинення управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради, зміну найменування комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№56 від 15.12.2010 р.

 

 

Про припинення управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради, зміну найменування комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради

 

З метою оптимізації структури та покращення роботи виконавчих органів міської ради, враховуючи пропозицію міського голови, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-111 Цивільного кодексу України, ст. 49-2 Кодексу законів про працю України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради шляхом приєднання до комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

2. Управлінню у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради письмово повідомити відділ державної реєстрації про те, що управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради перебуває у процесі припинення.

3. Призначити комісію з припинення управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради (додається).

4. Комісії з припинення управління сім’ї та молоді Хмельницької міської ради, як юридичної особи:

4.1. Вирішити питання звільнення та працевлаштування працівників управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради згідно з чинним законодавством України.

4.2. Розмістити в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичних осіб, що припиняються, повідомлення про припинення управління у справах сім’ї та молоді як юридичної особи та про порядок заявлення кредиторами вимог до них. Строк повинен становити не менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення управління сім’ї та молоді Хмельницької міської ради як юридичної особи.

4.3. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог, скласти передавальний акт, який має містити положення про правонаступництво, та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

4.4. Вжити усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомити їх про припинення юридичної особи.

5. Змінити найменування комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради на управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

6. Визнати управління молоді та спорту Хмельницької міської ради правонаступником управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Лаврентія А.С.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова С.Мельник

 

Додаток

до рішення другої сесії міської ради

від 15.12.2010 р.№56

СКЛАД

комісії з припинення управління у справах сім’ї та молоді Хмельницької міської ради

Голова комісії:

Лаврентій Анатолій Степанович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Члени комісії:

Костенецький Ігор Леонідович – завідуючий відділом кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування;

Мандзій Олена Володимирівна – головний бухгалтер управління у справах сім’ї та молоді;

Пашинська Тетяна Михайлівна – головний бухгалтер комітету з фізичної культури і спорту;

Плахтій Володимир Миколайович – економіст І категорії бюджетного відділу фінансового управління;

Ремез Сергій Степанович – заступник голови комітету з фізичної культури і спорту.

 

Секретар міської ради В.Лесков

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!