Рішення міської ради

Про розгляд клопотання гр. Черненко Л.І.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятої сесії

№54 від 30.03.2011 р.

 

 

Про розгляд клопотання гр. Черненко Л.І.

 

Генеральним планом міста Хмельницького, який був затверджений рішенням дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради № 4 від 06.08.2008 р., на території міста землі для ведення особистого селянського господарства не передбачені. Списки переважних та допустимих видів забудови та іншого використання території різних зон на території міста та окремих земельних ділянок встановлені планом зонування території м. Хмельницького. На основі плану зонування, який є невідємною частиною місцевих правил забудови м.Хмельницького, затверджених рішенням 35-ої сесії міської ради від 28.04.2010 р. №13, також встановлюються єдині умови та обмеження використання земельних ділянок. План зонування міста не передбачає зон для ведення особистого селянського господарства. Окремі випадки надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства визначені рішенням двадцять дев’ятої сесії міської ради від 28.10.2009 р. №20 “Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді”.

На виконання постанови Хмельницького міськрайонного суду від 18.01.2011 р., розглянувши клопотання гр. Черненко Людмили Іванівни, враховуючи пропозицію посітйної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити гр. Черненко Людмилі Іванівні, що проживає у м. Хмельницькому, по вул..., у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га на березі по закінченні вул. Струмкової мікрорайону Книжківці для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С.Самишкіна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!