КП “Хмельницький туристично - інформаційний центр”

КП “Хмельницький туристично - інформаційний центр”
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок9:00 - 18:00
Вівторок9:00 - 18:00
Середа9:00 - 18:00
Четвер9:00 - 18:00
П'ятниця9:00 - 18:00
Субота9:00 - 18:00
Неділя9:00 - 18:00
Контактні дані
29000, Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул. Проскурівська, буд. 40.
моб. 0678375734
Основні напрямки діяльності

Опис

Метою діяльності Підприємства є сприяння розвитку туризму на території   Хмельницької міської територіальної громади, розробка та просування туристичних продуктів міської територіальної громади на внутрішньому та міжнародному ринках. До основних завдань слід віднести покращення рівня туристичного інформування про історико-культурну спадщину міста та його культурно-мистецький потенціал також покращення та збільшення рівня туристичного обслуговування мешканців та гостей міста. Співпраця із музеями, готелями, закладами харчування, навчальними закладами міста. Проведення інтелектуально - просвітницьких та пізнавально - розважальних заходів у закладі. Створення нових туристичних маршрутів містом. Економічний ризик відіграє дуже важливу роль у діяльності підприємства. Він зумовлює коливання кон'юнктури, змін на ринку збуту і зміну поведінки клієнтів.

Фактори ризику

 

 Будь-яке туристичне підприємство відчуває економічні ризики, пов'язані з його виробничою, комерційною, посередницькою та іншою діяльністю. Туристично-інформаційний центр відповідає за наслідки управлінських рішень, які приймаються. Фактор ризику змушує економити фінансові та матеріальні ресурси, розраховувати ефективність нових проектів, комерційних угод.

Матеріалізація ризику в господарській діяльності Туристично-інформаційного центра спричинює відхилення від намічених планів, зокрема у вигляді незапланованих витрат, збитків або зменшення запланованих доходів. У зв'язку з цим, економічний або господарський ризик відіграє дуже важливу роль у діяльності підприємства. Він зумовлює завдання збитків господарству підприємства, коливання кон'юнктури, змін на ринку збуту і зміну поведінки клієнтів.

Керівник
Шемерда Христина Борисівна

Біографічна довідка керівника

Шемерда Христина Борисівна, народилася 01 грудня 1998 року в місті Хмельницькому. Громадянка України.

З 2016 року навчалася у Хмельницькому національному університеті на факультеті міжнародних відносин, який закінчила в 2020 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Середня овіта. Англійська мова та література” та здобула кваліфікацію магістра.

Трудова діяльність:

З березня 2022 року по липень 2023 року – фахівець з туристичного обслуговування Комунального підприємства Хмельницької міської ради “Хмельницький туристично-інформаційний центр”.

З серпня 2023 року по січень 2024 року – виконуюча обов’язки директора Комунального підприємства Хмельницької міської ради “Хмельницький туристично-інформаційний центр”.

З лютого 2024 року – директор Комунального підприємства Хмельницької міської ради “Хмельницький туристично-інформаційний центр”.

Не заміжня.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Відповідно до штатного розпису посадовий оклад керівника становить 14000,00 грн.,  квартальна премія в розмірі 150% від окладу.

Розмір премії - 150 %

  • Виконання фінансового плану в частині доходу без урахування бюджетних коштів - 10 %
  • Виконання фінансового плану в частині фінансового результату - 10 %
  • Розробка та впровадження туристичних продуктів - 30 %
  • Розробка та виготовлення сувенірної продукції, рекламних матеріалів, карт, проспектів та інших видань, популяризація у ЗМІ та мережі Інтернет - 30 %
  • Відсутність заборгованості за енергоносії та комунальні послуги - 20 %
  • Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов"язкових платежів до бюджетів усіх рівнів - 25 %

Недопущення зростання обсягів дебіторської та кредиторської заборгованості - 25 %

Річний звіт керівника

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО44161834
Розрахунковий рахунок
МФО
ІПН
Свідоцтво ПДВ

There is currently no content classified with this term.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!