Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою, надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” та внесення зміни до рішення сесії міської ради

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шостої сесії

№26 від 27.04.2011 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою, надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” та внесення зміни до рішення сесії міської ради

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі” та Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміну в п.5 графу 4 додатку 2 рішення сесії міської ради від 27.05.2009 р. №24, замінивши слова: „під будівництво Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична” на слова: „під будівництво та обслуговування Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична”.

2. Затвердити проект землеустрою та надати земельну ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” згідно з додатком.

3. Передати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету  плати за землю.

5. Релігійній громаді  виготовити державний акт у  тримісячний термін.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Секретар міської  ради В.Лесков

 

Додаток

до рішення  сесії міської ради

від 27.04.2011 р. №26

С П И С О К

релігійних громад, яким затверджуються проекти відведення земельної ділянки та надається земельна ділянка в постійне користування

п\п

Назва суб’єктів підприємницької діяльності, їх юридична адреса, ідентифікаційний код

Місце розташування земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Площа,

м2

1.

Свято-Успенська церква мікрорайону „Ружична”

 вул.Кам‘янецька,172

вул.Кам‘янецька,172

під будівництво та обслуговування Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична”(рішення міськвиконкому №124-Г від 21.05.92р.)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

2766

Секретар міської ради В.Лесков

Завідуюча юридичним відділом Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!